Умови оренди

УМОВИ КОРИСТУВАННЯ СТУДІЄЮ

 1. У фотостудії категорично забороняється участь неповнолітніх моделей, незалежно від статевої приналежності, у зйомках сексуального або еротичного характеру (ст. 6 Закону України «Про захист суспільної моралі»).
 2. У фотостудії категорично заборонені зйомки порнографічного характеру (ст. 301 ККУ, ст. 7 ЗУ «Про захист суспільної моралі»).
 3. У фотостудії заборонено палити, розпивати алкогольні напої та вживати їжу (якщо їжа не є об’єктом зйомки). У випадках, коли зйомки в студії тривають довго, кавабрейк можна узгодити з адміністратом студії.
 4. Зйомка тварин попередньо узгоджується з адміністрацією. Вартість залу може збільшуватися! Після знаходження тварини у залі може знадобитися вологе прибирання, провітрювання чи пилосмок. Після Вас можуть прийти люди чи діти з алергією на шерсть. Збитки завдані твариною оплачує клієнт.
 5. Працювати у студії можливо тільки у чистому змінному взутті. Ви можете його принести з собою або скористатися тапочками, які запропонує Вам адміністратор студії. Зверніть увагу, вимога до чистоти відноситься також до взуття, в якому знімається модель.
 6. У залі фотостудії на момент зйомки може знаходитись 7 чоловік за фіксованою ціною студії, присутність додаткових людей оплачується додатково.

Від 7 до 15 + 100 грн.год до фіксованої ціни,
Від 16 до 20 + 200 грн.год,
Від 21 до 30 + 300 грн.год.
оплачується передоплата у розмірі 50% після бронювання студії.

 • Можливість скасувати оренду студії тільки за допомогою телефонного дзвінка не пізніше ніж за 48 год до назначеної оренди. При скасуванні замовлення менше ніж за 48год, завдаток не повертається та не переноситься.
 • Мінімальний час оренди будь-якого залу: 1год. (30хв в одному і 30хв в іншому залі не є можливими)
 • Використання будь яких спец ефектів (дим, рідина, мильні бульбашки, конфетті, свічки, торти і т. п.) на знімальному майданчику потрібно узгодити з адміністрацією фотостудії. Додатково оплачується прибирання від 200грн та час зйомки зменшується ,використовується для прибирання залу.
 • За псування і пошкодження студійного обладнання, аксесуарів, інтер’єру та іншої власності фотостудії, Орендар несе повну матеріальну відповідальність і відшкодовує збитки у розмірі повної ринкової вартості.
 • За дітей і нанесений ними збиток студійного устаткування, декору та приміщення студії несуть відповідальність їхні батьки або фотограф!
 • Первинна консультація і налаштування адміністратором обладнання Profoto включені у вартість.
 • За падіння освітлювального приладу без видимих ушкоджень – штраф 2500 грн. Та додаткова оплата вартості ремонту обладнання.
 • По закінченню часу оренди студія має бути у тому ж вигляді, що і на початку фотозйомки.
 • Все обладнання у фотостудії яку Ви орендуєте має бути у справному вигляді та стані . Починаючи роботу в студії, Орендар приймає умови Договору і несе повну відповідальність за будь-які події, що відбуваються а також їх наслідки (техніка безпеки, договірні відносини з клієнтами, дії клієнтів і т. д.).
 • У кожному залі ведеться круглодобова відеозйомка камерами нагляду в цілях безпеки .
 • Орендодавець має право припинити зйомку без пояснення причини, якщо попередні пункти були проігноровані.
 • Бронюючи студію, Ви автоматично погоджуєтесь з правилами оренди.

РОЗРАХУНОК ЧАСУ ОРЕНДИ

 1. Початком оренди фотостудії вважається заявлений час, який Ви забронювали, а не фактичний час початку зйомки. Спізнення на зйомку і її передчасне закінчення не знижують загальну вартість послуг.
 2. Закінченням оренди фотостудії вважається час, коли орендар залишає студію. У разі, якщо після зарезервованого орендарем часу студія вільна, Ви можете продовжити знімальний час , сплативши додаткову орендну плату за фактом проведеного в студії часу. При достроковому завершені зйомки, заброньований час оплачується повністю.
 3. Якщо фотостудія заброньована наступним клієнтом, то Ви зобов’язані покинути студію не пізніше орендованого часу.
 4. Весь реквізит повинен бути зданий адміністратору. Сміття, що утворилося під час зйомки, повинно бути прибране до закінчення терміну оренди знімального залу.
 5. Не забувайте речі! Термін зберігання залишених речей 3 місяці.

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ФОНІВ

 1. Будь-які маніпуляції з фонами виробляються тільки у присутності адміністратора. Кольорові фони, для фотозйомки, бронюються заздалегідь.
 2. При використанні фонів до вартості залу додатково додається  вартість фону, на якому фотографується модель.  Не залежно чи були пошкодження після зйомки чи ні, фон відрізається по межі його спущення та віддається клієнтам після зйомки.
 3. Паперовий фон – 1м 200грн

КОМПЕНСАЦІЯ ЗБИТКІВ

Приймаючи фотостудію в оренду, Клієнт бере на себе матеріальну відповідальність за стан обладнання, реквізиту, фонів і орендованих приміщень студії. При нанесені збитків приміщенню студії  чи обладнанню Клієнт зобов’язаний компенсувати вартість збитків. При псуванні постільної білизни і меблів стягується штраф від 500грн на хімчистку.

ДОДАТКОВІ УМОВИ ДЛЯ ЗАЛУ “CHROMO KEY”

 1. У залі на момент зйомки може знаходитись 2 освітлювальних прибори по фіксованій ціні студії, більше освітлювальних приборів оплачується додатково.

Від 3 до 5 + 100 грн.год до фіксованої ціни,

Від 5 до 7 + 200 грн.год,

Від 7 до 10 + 300 грн.год.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю