Топ-5 книг для фотографів 2020

Зараз усі сидять на карантині…. замовлень немає, вся сім’я разом та не дає проходу, хочеться вийти після карантину і не втрати своєї аудиторії…

Після карантину розпочнеться нова ера. Нова ера в економіці, в споживані та у виборі спеціалістів будь якої сфери.

Тому не можна складати руки та опускати голову. Це час діяти для кожного фотографа – час для розвитку.

Тому ми підготувати 5 книг, котрі Вам точно стануть корисні:-)

1 книга “В пошуках кольору” Брайан Петерсон, Сюзанна Хайде Шелленберг

Цитата з книги Світ в кольорі Дев’яносто відсотків часу я приділяю кольорам і намагаюся вирішити, як найкраще представити його в композиції. Я вбачаю не птаха, а його червоне крило. Я спостерігається не ландшафт, а яскраво-жовте квітуче дерево. Я дивлюся не на вуличну сценку, а на фіолетову двері

Книга від професійного фотографа для всіх хто хоче краще розбиратися в кольористиці:-)

2 книга “Кради як художник”, Остин Клеон

Цитата з книги: Потрібно проявляти цікавість до світу, в якому ви живете. Шукайте значення слів в словниках. Переходьте по посиланнях. Заглиблюйтеся далі, ніж інші, – тільки так ви опинитеся попереду.

Якщо зараз у Вас не вистачає натхнення тоді ця книга та творчий щоденник саме для Вас. Ця книга надихаюча, яскрава, оригінальна, захоплююча книга про творчість, а головне практична.

3 книга «Шлях митця», Джулії Кемерон

Цитата з книги: Зазвичай, коли ми заходимо у глухий кут у якійсь сфері свого життя, то перебуваємо там тому, що почуваємося у ньому безпечніше. Ми можемо не бути щасливими, але знаємо точно, які ми нещасні.

Книга є одним з важливих інструментів для виходу з кризи. Це практичний курс, розрахований на 12 тижнів щоденних занять, що допоможе митцю. Книга допоможе полюбити себе, поважати свою творчу природу, скинути з себе тягар минулого і знову відкритися світові.

4 книга “Фотографія. Всесвітня історія”, Джульєт Хекінг

Це змістовне і яскраве видання познайомить вас із самими знаковими фотографіями в світовій історії – новаторськими зображеннями, що стали ключовими віхами в концепції усвідомлення нами самих себе і світу навколо. У цій книзі, зміст якої організовано в хронологічному порядку, період за періодом, простежується еволюція творчої фотографії, тоді як в детальних часових таблицях розкривається її історичний і культурологічний контекст. За допомогою часових таблиць шедеври фотографії поміщені в контекст подій, що відбувалися в культурній та соціальній сферах; описуються фактори, що впливу на їх створення. В першу чергу, представлені фотографи, роботи яких якнайкраще характеризують кожен з жанрів фотографії.

5 книга “Литературний мастер-класс”, Юрген Вольф

Цитата з книги: Найщасливіші письменники – це ті, хто вміє знаходити радість в самому процесі творчості, а не ті, хто бачить вище щастя в публікації, отриманні хвалебних відгуків критиків або обожнювання читачів.

Для багатьох фотографів дуже тяжко висловлювати свою думку у постах. Тому ми рекомендуємо ще одну книгу вже не по фотографії, а по умінню писати. Використовуючи поради та досвід великих письменників (таких, як Набоков, Чехов, Діккенс), ви зможете розкрити свій талант, створити персонажів і написати цікаву для своєї аудиторії роботу. Але найголовніше – відкинути всі сумніви і психологічні труднощі і взятися за перо.

Якщо Вам сподобалася підбірка, поширюйте статтю у своїх соціальних мережах:-)

>>
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю